دسته‌بندی بی‌نهایت صوتی
نصب طاقچه

با اینکه مبلغ از حسابم کسر شده اما خریدم موفق ثبت نشده

شما اینجا هستید
زمان تخمینی مطالعه: 1 دقیقه

اگه طاقچه رو از سایت یا گوگل پلی دریافت کردید:

لطفاً از مسیر زیر، فهرست پرداخت‌های خودتون رو بررسی کنید:

بخش «حساب کاربری» > قسمت «تاریخچهٔ پرداخت‌ها»

اگه وضعیت پرداختتون «لغو شده» ثبت شده بود و پول هم از حسابتون کم شده بود، بانک به‌صورت خودکار مبلغ رو حداکثر تا ۷۲ ساعت بعد به حسابتون برمی‌گردونه و نیازی نیست به پشتیبانی طاقچه پیام بدید. اگه بعد از ۷۲ ساعت، مبلغ برنگشت، به پشتیبانی طاقچه پیام بدید تا موضوع رو پیگیری کنن.

اگه طاقچه رو از بازار دریافت کردید:

ممکنه مبلغ به اعتبار کیف پولتون در برنامه بازار اضافه شده باشه. لطفاً اعتبارتون رو در برنامهٔ بازار بررسی کنید و درصورتی که مبلغ خرید ناموفق به کیف پول بازارتون اضافه نشده بود، در کافه‌بازار روی شکلک آدمک بالای صفحه بزنید و به قسمت «کیف پول و پرداخت > تراکنش‌ها» برید و زمان و توکن خریدهایی رو که در طاقچه براتون محسوب نشده، برای پشتیبانی بفرستید تا همکارانمون مسئله رو پیگیری کنند.

اگه طاقچه رو از مایکت دریافت کردید:

ممکنه مبلغ به اعتبار کیف پولتون در برنامه مایکت اضافه شده باشه. لطفاً اعتبارتون رو در برنامهٔ مایکت بررسی کنید و درصورتی که مبلغ خرید ناموفق به کیف پول مایکتتون اضافه نشده بود، در مایکت روی شکلک آدمک بالای صفحه بزنید و به قسمت «حساب کاربری > تراکنش‌ها» برید و زمان و توکن خریدهایی رو که در طاقچه براتون محسوب نشده، برای پشتیبانی بفرستید تا همکارانمون مسئله رو پیگیری کنند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مفید نبود
Views: 7