دسته‌بندی بی‌نهایت صوتی
نصب طاقچه

کلیات قوانین

شما اینجا هستید
زمان تخمینی مطالعه: 1 دقیقه

۱. کلیۀ اصول و رویه‏‌های طاقچه منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است. متعاقباً شما نیز موظف به رعایت قوانین رسمی و جاری مرتبط با کاربر هستید. در صورتی که در آینده تغییراتی در قوانین، رویه‏‌ها و خدمات طاقچه ایجاد شود، مقررات در همین صفحه منتشر و به‌روزرسانی می‌شود و شما از حال حاضر توافق می‌کنید که استفاده‌تان از طاقچه در هر زمان، به‌معنی پذیرش قوانین طاقچه در همان زمان است.

۲. «کاربر» به شخصی گفته می‌شود که با ثبت اطلاعات کاربری در فرم ثبت‌نام، از امکانات طاقچه استفاده می‌کند. همچنین ازآنجاکه طاقچه یک وب‌سایت و اپلیکیشن خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک، «مشتری» یا «مصرف‌کننده» هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای (غیر از حرفه‌های مربوط به حوزه‌های آموزش و پژوهش) به خرید یا استفادۀ خدمات اقدام می‌کند.

۳. نرم‌افزار طاقچه برای مطالعه یا شنیدن قانونی کتاب الکترونیکی و صوتی روی دستگاه‌های هوشمند و سیستم‌عامل‌های رایانه‌ای تولید شده است. می‌توانید بدون ثبت‌نام به سایت و نرم‌افزار طاقچه دسترسی داشته باشید؛ ولی برای خرید محتوا یا عضویت در خدمات اشتراکی، ابتدا باید در سایت یا اپلیکیشن طاقچه یک حساب کاربری بسازید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
مفید نبود 7
Views: 804